Friday, November 23, 2012

Leo GIRL :)


                                                          Leo Print Halloween Look


Nje Look Halloween? Nuk e di se cfare keni menduar ju, edhe cfare keni aplikuar por une kete vit u argetova shume duke u transformuar ne nje Leo Girl :) . Eshte e thjeshte, mjafton te aplikoni phuhurin e syve me tonalitetet e duhura dhe te jete me shkelqim, efektin e spot ve mund ta krijoni me nje laps te zi, ose me nje penel, une keshilloj te jet waterproof, per te mos u leshuar gjate darkes, e per mos u miksuar me kalimin e oreve. Penelin duhet ta aplikoni edhe siper pluhurit. Thelbesore eshte qe rimeli do te ishte mire te perdorej, voluminoz per ti dhene me shume jete shikimit. Kete look e kam aplikuar vet ne shtepi dhe me besoni nuk eshte aq i parealizueshem. Por cdo gje e keni te shpjeguar edhe ne tutorial.  Keshtu qe po ju le nen shoqerine e tutorial it  Tutorial Leo Print Eyes   & ENJOY IT :)  MIAOoooooooooooo  M.O                                                     

No comments:

Post a Comment